Już jest! Na świecie pojawił się Twój malutki Skarb. W jednej chwili Twoje życie wywraca się do góry nogami, a Ty chciałabyś zachować w pamięci na zawsze ten zapach malutkiej główki, delikatne paluszki, stópki najkochańsze na świecie, każdy ziew czy mlaśnięcie. Na samą myśl rozczulasz się, ale wiesz, że czas jest nieubłagany… ucieka zbyt szybko. Zachowaj te momenty już na zawsze. Zapamiętaj te emocje, które są tak nowe, tak nieznane, a tak wyjątkowe. Stworzę dla Ciebie piękne portrety maluszka w moim studiu, w niezwykłych aranżacjach, słodkich pozach i rodzinnych ujęciach. Jeśli jednak wolisz bardziej naturalne klimaty, mogę sfotografować Was w Waszym domu podczas sesji lifestylowej, bez pozowania i układania. Najważniejsi jesteście Wy i Wasze emocje. Miłość do tej istoty, która właśnie stała się Waszym światem.

Bardzo się cieszę, że wybraliście właśnie mnie do stworzenia Waszej pięknej, rodzinnej pamiątki. W studiu znajdziemy miejsce do odpoczynku, fotografowania, przewijak oraz toaletę. Posiadam pełne wyposażenie zarówno do sesji noworodkowych jak i dziecięcych, dbając ciągle o nowości. Jestem profesjonalnie przygotowana do tworzenia sesji naszych milusińskich – ukończyłam wiele szkoleń by podnosić swój warsztat i uczynić Wasze fotografie jeszcze piękniejszymi m.in: Warsztaty Fotografii Noworodkowej z Czarkiem Rajkowskim (plus konsultacje w zakresie sesji noworodkowych z położną), Warsztaty Portretu Fine Art prowadzone przez Marię i Krzyśka Słowińskich, Warsztaty z oświetlenia studyjnego z Filipem Kowalkowskim, Konferencja Fotografów Dziecięcych prowadzona przez Monikę Serek. Wszystko dla wspaniałych efektów, Waszego bezpieczeństwa i pełnego zadowolenia z sesji.

Kiedy najlepiej wykonać sesję? Każda okazja jest oczywiście wspaniała, by stworzyć dla siebie tą pamiątkę. Sesje noworodkowe najlepiej wykonać do 14-20 dnia życia maluszka, dlatego termin naszego spotkania warto zarezerwować już w ciąży. Najczęściej fotografuję maluszki między 6-10 dniem życia. Umawianie Maleństwa po tym terminie powoduje zmniejszenie szans na udaną sesję – Maleństwo śpi już coraz mniej, jest czujne, często miewa kolki, co powoduje trudności w ułożeniu go.