Cześć,

zrób sobie pyszną kawę, rozsiądź się wygodnie i poznajmy się…
Jestem wrażliwą optymistką i zawsze uśmiechniętą gadułą. Fotografuję, bo kocham emocje, wzruszenia i światło. Od prawie jedenastu lat kradnę zakochane spojrzenia Par tworząc reportaże i plenery ślubne, a od ponad pięciu tworzę również studio, w którym mogę pokazywać historię Waszej rodziny od pierwszych dni wykonując sesje rodzinne – ciążowe, noworodkowe i dziecięce. Tworzę sesje portretowe, fine art i sensualne sesje kobiece.

Fotografia ślubna

Przed Wami jeden z najpiękniejszych dni w Waszym życiu. Sam fakt, że trafiliście tutaj, sprawia, że jest mi niezmiernie miło. Obdarzając mnie zaufaniem, powierzacie w moje dłonie stworzenie Waszej intymnej historii. Skradanie Waszych wzruszeń, przeżywanie emocji, tworzenia dla Was najcenniejszych wspomnień. To nie tylko piękne obrazki, ale przede wszystkim to historia o ludziach. W reportażu ślubnym cenię sobie ponad wszystko autentyczność, czułość i emocje. Nie reżyseruję, a staję się obserwatorem Waszego szczęścia. Jestem tuż obok, choć zawsze „wchodzę” całą sobą w to, co się dzieje. Kocham światło, detale i wzruszenia. Wierzę, że każdy ślub jest wyjątkowy. Każdy przyprawia mnie o szybsze bicie serca… Miłością absolutną kocham plenery ślubne. To one są zwieńczeniem tej niesamowitej przygody.

Prywatnie jestem mamą Melki i Milcia, zakochaną w najlepszym przyjacielu Karolu. Radość do naszego domu wnosi również Stefek – psiak prawie „jak z Maski”. Jestem prawdziwym molem książkowym i kompletnym audiofilem. Mam wszystkie książki Janusza l. Wiśniewskiego. Kocham piękne wydania książek i płyt, których również mam sporą kolekcję. Uzależniona jestem od koncertów. Muzyka na żywo jest przepiękna! Marzę by podróżować nieustannie, gubić się w uliczkach pięknych miast, pić pyszną kawę i chłonąc klimat miejsc. Serce zostawiłam w Barcelonie i Lizbonie. Moją najcenniejszą wartością jest miłość, uśmiech i wiara w spełnianie marzeń. Patrząc pozytywnie na świat, przyciągając dobrych ludzi i pozytywne myśli, realizując swoje pragnienia tworzymy szczęście – tym kieruję się w życiu. 

Ściskam!